Öğrenci Takip ve Araştırma

Sevgili anne ve babalar günümüz Türkiyesin de ve içinde bulunduğumuz ekonomik şartlar da çocuk okutmanın ne kadar zor olduğunu bilmekteyiz.

Objektif Dedektiflik olarak en kıymetli varlıklarımız evlatlarımızın geleceğe yönelik atacağı adımlarda siz değerli anne ve babalarımıza yardımcı olmak isteriz.
Sizlerin de bildiği gibi yazılı ve görsel basında ilk öğretim çağına kadar inen narkotik olaylar, alkol, sigara,hırsızlık, ve cinsel suçlar gibi tehlikeler çocuklarımızı beklemektedir. Bu noktada Dedektiflik şirketlerinden yardım almanız gerekebilir.

Objektif Dedektiflik olarak çocuklarımızın toplum içinde saygın bir yere gelebilmesi için endişelendiğiniz konularda uzman ve deneyimli ekibimiz ile çocuklarınızın attığı her adımı okul içinde ve okul dışında geçirdiği zaman zarfında çocuklarınızı gözlemleyip kimlerle arkadaşlık yaptığını, nerelere takıldığını kötü alışkanlıkları olup olmadığını sizler için ekibiz ile araştırıp aklınızdaki tüm soru işaretlerine son verelim.

Öğrenci Takibi Nedir?
Öğrenci takibi okul sebebi ile Çocuklarınızdan ayrılmak zorunda kalıyor ve onları hayatın yolunda mecburen yanlız bırakmak zorunda kalıyorsunuz.

Öğrenci Takip
Bu sürec icerisinde yeni arkadşlar edinmekle başlıyor üniversite hayatları.

Tanımadıkları ve bilmedikleri insanlarla arkadaşlık etmeye başlıyorlar bunların içinde iyiler oldugu gibi kötü alışkanlıga sahip arkadaşlarda edinmiş oluyorlar.

Nedir kotu alışkanlıklar; madde bagımlısı kişiler, farklı amaç güden kişiler vs bunları da uzatabiliriz.

Çocuğunuzun bu tur alışkanlıgı olan kişilerle arkadaşlık içerisinde olduğunu düşünüyor ve olacaklardan korkuyorsanız firmamızla iletişime gece bilir cocugunuzu sizin için izlememizi ve kötü alışkanlığı olan şahıslardan uzak tutmanızı sağlayabilirsiniz. Objektif Dedektiflik bir çok aileyi çocuklarının kurtarmasında yardımcı olmuştur sizlerde dedektiflik firmamızla iletişime geçebilir çocugunuzu koruyabilirsiniZ” Daha detaylı bilgiler için lütfen bizi arayınız.