Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik kararını almak zor ve uzun süren bir süreç olmaktadır.Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirirken doğru bir karar verip vermediğiniz konusunda tereddüt duyabilirsiniz.Karar almadan önce bir uzmandan yardım almak işinizi kolaylaştırabilir.
Dedektiflik hizmetleri, evlilik öncesinde karar almanızda ihtiyaç duyduğunuz konular için destek almanıza, o kişinin sizden önceki hayatıyla ilgili bilgi edinmenize yardımcı olur.Evlenecek çiftlerin sosyal ve ekonomik anlamda birbirine uyumlu olup olmadığı ve mutlu bir evliliğin doğru temeller mi üzerine atılıp atılmadığına karar vermenizi sağlar.Evlilik öncesi araştırmaya sıcak bakanlardansanız doğru bir firmayla çalışmanız şart.
Eş Takip
Sevdiğiniz kişiye ‘evet’ dediğiniz halde içinizi kemiren kuşkular için yardım almanız gerekir.Aklınızı karıştıran tüm soruların cevaplarını belgeleriyle bulabilirsiniz hem de en kısa sürede.Tam güveniniz olmayan konular, bilmek istediğiniz ayrıntılar işinin uzmanı kişiler tarafından sizlere sunuluyor.
Evlilik öncesi araştırma
Evlilik öncesi araştırma yaptıracaksınız seçeceğiniz firmanın güvenilir, sadık ve kaliteli hizmet verip vermediğine, gizlilik ilkesine verdiği önemden anlayabilirsiniz.Araştırılmasını istediğiniz eş adayınızın; arkadaş ilişkileri, iş yaşamı, günlük rutini ve geçmişindeki tüm bilgiler kamera, video ve resim yoluyla sizlerin eline geçer, rapor halinde sunulur.
Elde edilen bilgilerin doğruluğu sizin tarafınızdan teyit olduktan sonra teslim alabilirsiniz.Sizler de uygun bir fiyat karşılığında içinizi kemiren kuşkulardan kurtulabilir, gönül rahatlığıyla evlilik hazırlıklarınıza yönebilirsiniz.